Hakkimizda

Hakkimizda

Sektöründe lider olan Ecrin Halı Yıkama, her daim profesyonel ve ulaşılabilir hizmet vermeyi amaçlanarak kurulmuştur. Bu nedenle en kaliteli hizmeti daima en ucuz fiyatlara vermek şirket politikamızdır.

Ürünlerinizin temizliğini yaparak hijyenik olmasını sağlamanın yanı sıra kullanım ömürlerini de uzatmak temel şirket politikamızın bir parçasıdır.

Ecrin halı yıkama olarak sunduğumuz her hizmette kalite ve profesyonellik bizler için ön koşuldur ve müşteri memnuniyeti daima bizler için önemlidir. Halı Yıkama İstanbul sektöründe siz değerli müşterilerimizin hak ettiği kaliteli hizmeti alabilmeleri için rakiplerimizin daima bir adım önünde olmuşuzdur.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sizlerden gelecek her türlü geri dönüş bizler için oldukça önemli. Firmamızla yaşayacağınız olumlu ya da olumsuz her deneyimi bizlerle 7/24 paylaşabilirsiniz. Sizlerden gelecek geri dönüşlerle de kendimizi her daim yenilemeye hazırız.

2013’den bu yana büyümekte olan firmamızın başarılarını siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine borçluyuz. Sizlerin mutluluğu her zaman en büyük önceliğimizdir.

Siz değerli müşterilerimizin mutluluğuna ve memnuniyetine önem vererek en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlara sunmaya devam edeceğiz.

Ecrin halı yıkama fabrikası 

Düşük fiyatla halı yıkamak; gerekli işçilikten, kullanılan ilaçtan ve makina ekipmanından yoksun, mekanının yetersiz olduğunu gösterir. Düşük fiyatla halı yıkamak; kaliteli ürün ve malzeme kullanılmadığının işaretidir.

İstanbul Halı Temizleme fabrikasında halılarınız yanı sıra yatak ve yorgan temizliği, koltuk ve kanepe temizliği gibi işlemleriniz de özenle gerçekleştirilir. Evde gerçek manada bir temizlik için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız!

Halılar, neredeyse her evde kullanılan eşyalardan biridir. Hem ev dekorasyonlarının vazgeçilmezlerinden olan hem de evde konforun, yalıtımın sağlanmasında etkili olan halıların bakımı da son derece önemlidir. Sürekli üzerinde vakit geçirilen halıların içerisinde zamanla kıl, tüy gibi zararlı atıklar birikir. Halı bakımı ve temizliği düzenli olarak yapılmaz ise evdeki herkesin sağlığını tehlikeye atacak durumlarla karşılaşmak ne yazık ki mümkün olabilmektedir. Özellikle çocuklu ailelerin halı temizliği konusunda son derece titiz davranması gerekir.

Halı temizliğinde püf noktalara dikkat ettiğinizde tertemiz ve bakımlı görünen halılara sahip olabilmeniz mümkün! Peki, halı temizliği nasıl olmalı? Öncelikle evde halı temizliği konusunda neler yapabileceğinizi bilmeniz gerekiyor. Halılarınızı düzenli aralıklarla süpürmek, halınızın daha uzun soluklu temiz kalmasını sağlayacaktır. Bununla birlikte halıların temizliği için halılar üzerinde ayakkabı ile dolaşmamak, oluşabilecek lekeler için önlem almak da yapabileceğiniz diğer halı bakım önerileri arasında yer alır. Ancak tüm bunlara ne kadar dikkat ederseniz edin, belli bir süre sonra halınızın yine de kirlendiğini göreceksiniz! Bazen bunlar gözle görülür olmasa dahi halı havları arasına yerleşmiş zararlı mikroorganizmalar olabilmektedir. Aklınıza “halı kirleri nasıl çıkar ve halı temizliği nasıl yapılır?” sorularının takılması son derece normaldir. Gerçek bir halı temizleme için profesyonel halı temizliği desteği almanız şarttır. Profesyonel halı yıkama ve temizleme işlemleri ile halınızı daha uzun süre ve daha yüksek memnuniyetle kullanacağınızı aklınızdan çıkarmamalısınız.

Poşetleme ve Paketleme

Bilgi işlem tarafından müşteriye bilgisi verilen halılar teslimat için paketleme servisine gönderilir.

Teslimat

Paketlenen halılar araçlara yüklenir, müşteriye teslim edilir. Müşteriyle iletişime geçilir, halıların teslimatı için randevu alınır. Temizlenmiş, sıkma makinelerinden işlem görmüş halılar gerektiğinde doğal ve sıcak ortamda kurutulur.

Firmamız kurumsal hizmet anlayışı ile en kaliteli el dokuma halılarınızı dahi garantili yıkamaktadır. Firmamız bu konuda personeline eğitimler vermekte ve büyük dikkat isteyen bu konuya özel önem vermektedir.