Perde Yıkama

Perde Yıkama

Perde Yıkama

Perde Yıkama

Firmamız halı ve koltuk yıkama hizmetlerinin yanında perde yıkama hizmeti de vermektedir. Üstelik ücretsiz servisimiz ile perdeleriniz pırıl pırıl teslim edilmektedir.

Evinizde veya ofisinizde bulunan perdelerin düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Perdeler üzerinde biriken tozlar alerjisi olanlar veya astımı olanlar için olumsuz durumlar oluşturabilmektedir. Perdelerinizi kendiniz temizlerseniz özellikle makinelerde yıkarsanız dokusunun zarar görmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde yıkanan perdeler görsel açıdan da kalitesini kaybeder. Firmamız perde yıkama konusunda geçmişten gelen tecrübesi ile hizmet vermektedir. Yenilikçi yapımız ve kurumsal kimliğimiz ile tüm perde çeşitleriniz modern yıkama ünitelerinde yıkanır ve size teslim edilerek montaj işlemi uzman personelimiz tarafından yapılır. Ecrin perde yıkama firmamız müşteri memnuniyetine önem vererek tüm yıkama işlemlerini ekonomik fiyat politikasına uygun olarak yapmaktadır.

Perdeleriniz Modern Yıkama Ünitelerinde Yıkanır

Firmamız perde yıkama konusunda özel çalışmalar yaparak perdelerinizin dokusuna herhangi bir zarar vermeden yıkama işlemini tamamlamaktadır. Perdeler çeşitlerine göre yıkanır ve bu sayede hiçbir perde zarar görmemektedir. Özel ürünler kullanılarak yıkanan perdeler kuruma işleminden sonra özel bir şekilde paketlenir ve adresinize teslim edilir. Perdelerinizi yıkatmak isterseniz bizlerle iletişim kurarak adres bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Teknik servis personelimiz adresinize gelerek perdelerinizi sizden alır ve yıkanması için modern yıkama bölümümüze teslim eder. Kalite ve kurumsal hizmet arıyorsanız Ecrin perde yıkama ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.
Gerekli olan tüm destek uzman personelimiz tarafından profesyonel olarak verilmektedir. Perdelerinizin ilk günkü gibi tertemiz olmasını sağlıyor ve görsel olarak kalitesine önem veriyoruz. Sizde tercihlerinizde bizi seçebilir ve bu kaliteyi memnuniyetle yaşayabilirsiniz.

Randevu Alın